امروز : یکشنبه ۶ خرداد ماه ۱۴۰۳
درباره ما

شرکت جهاد نصر استان مرکزی در سال 1371 به شماره ثبت 1827 به ثبت رسیده و متشکل از ایثارگران و جهاد گران پر تلاشی است که با تکیه بر فرهنگ اسلامی و روحیه مشارکت و تجربه وتخصص وتوانمندیهای ویژه از جمله جسارت و صداقت توانائی های خود را در عرصه های مختلف کار وتلاش در جهت سازندگی وعمران کشور به اثبات رسانیده و با ارائه خدمات فنی و مهندسی موفق به اجرای بیش از 200 پروژه در زمینه های راهسازی ، آبیاری وزهکشی،سد سازی و ساختمان و ... شده است شرکت جهاد نصر استان مرکزی توانسته در زمینه فعالیتهای عمرانی یکی از شرکتهای پیمانکاری موفق در کشور و به عنوان قویترین شرکت عمرانی در سطح استان مطرح گردد.

  1. وجود امکانات و منابع فیزیکی فراوان (کارخانه آسفالت، سنگ شکن، بچینگ، ماشین آلات راهسازی و...)
  2. وجود منابع ناملموس (گرید، برند، و...)
  3. تعداد و تنوع پروژه ها از حیث کارفرمایان و مکان در زمینه های مختلف
  4. نیروی انسانی جوان، متعهد و با تجربه

چشم انداز شرکت جهاد نصر استان مرکزی

شرکت جهاد نصر استان مرکزی در نظر دارد با سازماندهی مناسب و سرمایه گذاری در پروژه های عمرانی بخش آب، خاك، حمل و نقل و سایر بخشهای سودآور با استفاده از سخت افزار و نرم افزارهای كارآمد و نیز بهره گیری از نیروی انسانی توانمند و خلاق كه از دانش روز برخوردار باشند، تعهدات خود را با كیفیت مطلوب ارائه دهد.

جهاد نصر استان مرکزی در نظر دارد طی پنج سال آتی با اخذ بالاترین رتبه در سطح ملی از قدرت رقابت قابل ملاحظه ای برخوردار شود.

جهاد نصر استان مرکزی در نظر دارد به عنوان یكی از شركتهای پیمانكاری برتر ایران قرارگیرد تا از آن طریق با ایجاد ارزش افزوده بیشتر و قدرت سرمایه گذاری در پروژه های ملی راه رسوخ به بازارهای جهانی را هموار نماید.

از چشم اندازهای دیگر این شرکت كسب رضایت و خشنودی مشتریان و سایر طرفهای ذینفع از می باشد.

مجوز ها و استانداردها

ایزو 9001-2015 مدیریت کیفیت
ایزو 14001-2015 مدیریت محیط زیست
ایزو 18001-2007 مدیریت ایمنی و بهداشت
سیسستم مدیریت HSE
سیستم مدیریت یکپارچه IMS